Állásajánlatok

Export értékesít?

FMCG területen hazai, piacvezet? márkákat gyártó cég keres külkereskedelmi piac b?vítés céljából munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

ˇ        Piackutatás a már meglév? termékeinkre

ˇ        Új vev?k feltérképezése, szerz?dtetése

ˇ        Ajánlatok készítése

ˇ        Szerz?dések el?készítése

ˇ        Kapcsolattartás a partnerekkel

ˇ        Rendelések koordinálása

ˇ        Forgalmi tervek realizálása

ˇ        Kintlév?ségek kezelése

ˇ        Piaci szerepl?k figyelése, igények felmérése

ˇ        Beszámolok készítése az ügyvezet?k felé

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

ˇ        3-5 éves FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat.

ˇ        3-5 éves export értékesítésben való aktív gyakorlat.

ˇ        Multinacionális hálózatokkal való tárgyalási, értékesítési tapasztalat.

ˇ        Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is.

ˇ        Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office használata.

ˇ        Nagyfokú önállóság, pro-aktivitás.

ˇ        Utazási hajlandóság.

ˇ        B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

ˇ        Román, szlovák és bármely más nyelv tárgyalóképes ismerete.

ˇ        Ital területen szerzett értékesítési tapasztalat (bor, pezsg?, üdít?ital).

AMIT KÍNÁLUNK:

ˇ        Nagyfokú önállóság és autonómia

ˇ        Családias környezet

ˇ        Stabil, megbízható háttér, dinamikusan fejl?d? cég

ˇ        Pozíciónak megfelel? fizetés + jutalék

ˇ        Cafeteria

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: marketing@szikravin.hu